Lekkie wiosenne stylizacje na Wielkanoc i majówkę

Dodane do
Wiosenna aura na dobre zagościła w naszych sercach. Słonce za oknem i kwitnące krokusy są oznaką zbliżającej się Wielkanocy, a także majówki. Obie okazje to doskonały czas na rodzinne spotkania, wypady za miasto, wycieczki czy nawet pikniki. Pozostaje jednak pytanie jak ubrać się na majówkowy wyjazd? Jakie lekkie i wiosenne stylizacje na Wielkanoc i majówkę powinni wybrać mężczyźni, by czuć się wygodnie i elegancko?
Każdy elegancki mężczyzna wie, że do stworzenia szykownego wizerunku nie wystarczy sam garnitur. Potrzebna jest odpowiednio dopasowana koszula i stylowo dobrane dodatki: krawat, poszetka, a nawet skarpetki. Baza w stonowanym, neutralnym odcieniu nie sprawia problemu z zestawieniem dodatków. Nieco trudniejsze zadanie mają zwolennicy odważniejszych rozwiązań. Jak dobrać koszulę do kolorowego garnituru, by podkreślić niebanalny styl i jednocześnie n

Men's Fashion 2019 - Check out the latest trends!

Dodane do
New Year, New You? Why not! It's time to check what fashion will introduce in 2019.

3 ideas for carnival outfit!

Dodane do
That could be surprising, but the problem with clothing applies not only to women. Men may also have a puzzle with the outfit. Especially when it comes to attire, which is not worn daily. And this is undoubtedly the carnival fashion. What to wear to look fashionable and elegant?
Special occasions like meetings at the Christmas table require special preparations. The elegant outfit emphasises the festive atmosphere. It also demonstrates your the respect for people who, on this occasion, wish you a successful year. How to dress for Christmas Eve at the family table, and a Holiday Party?
Showing 1 to 5 of 33 (1 Pages)