Specials

No specials at this time.

Jakie koszule nosić podczas upałów?

Dodane do
Jakie koszule nosić podczas upałów? Lato i wysokie temperatury zachęcają do swobodnego ubierania się i odsłaniania ciała. Nie w każdej sytuacji można jednak sobie na to pozwolić. Firmowy dress code, spotkanie formalne, oficjalna uroczystość, ważne święto rodzinne – przy takich okazjach trzeba wyglądać schludnie i elegancko. Chcąc dodać kreacji szyku, należy sięgnąć po koszulę. Jaką wybrać, gdy na dworze panuje upał?

Lekkie wiosenne stylizacje na Wielkanoc i majówkę

Dodane do
Wiosenna aura na dobre zagościła w naszych sercach. Słonce za oknem i kwitnące krokusy są oznaką zbliżającej się Wielkanocy, a także majówki. Obie okazje to doskonały czas na rodzinne spotkania, wypady za miasto, wycieczki czy nawet pikniki. Pozostaje jednak pytanie jak ubrać się na majówkowy wyjazd? Jakie lekkie i wiosenne stylizacje na Wielkanoc i majówkę powinni wybrać mężczyźni, by czuć się wygodnie i elegancko?
Każdy elegancki mężczyzna wie, że do stworzenia szykownego wizerunku nie wystarczy sam garnitur. Potrzebna jest odpowiednio dopasowana koszula i stylowo dobrane dodatki: krawat, poszetka, a nawet skarpetki. Baza w stonowanym, neutralnym odcieniu nie sprawia problemu z zestawieniem dodatków. Nieco trudniejsze zadanie mają zwolennicy odważniejszych rozwiązań. Jak dobrać koszulę do kolorowego garnituru, by podkreślić niebanalny styl i jednocześnie n

Men's Fashion 2019 - Check out the latest trends!

Dodane do
New Year, New You? Why not! It's time to check what fashion will introduce in 2019.

3 ideas for carnival outfit!

Dodane do
That could be surprising, but the problem with clothing applies not only to women. Men may also have a puzzle with the outfit. Especially when it comes to attire, which is not worn daily. And this is undoubtedly the carnival fashion. What to wear to look fashionable and elegant?
Showing 1 to 5 of 34 (1 Pages)