Promocje

Aktualnie brak promocji.

Modne prezenty dla mężczyzn

Modne prezenty dla mężczyzn

Grudzień to czas poszukiwania prezentów. W przypadku panów, dla których moda i styl mają na co dzień duże znaczenie, najlepszym prezentem może okazać się właśnie elegancki gadżet lub dodatek do stroju. Jakie elementy garderoby i dodatki warto wziąć pod uwagę? Zależy to oczywiście od relacji z obdarowanym – żona lub narzeczona z pewnością mogą wręczyć podarunek o charakterze osobistym. W relacjach biznesowych natomiast trzeba poszukać prezentów oficjalnych.

a

Prezenty dla szefa, kolegi z pracy, współpracownika

a

Spinki do mankietów – subtelne i nowoczesne. Mogą być wykonane wyłącznie z metalu lub też wzbogacone o subtelne emaliowanie, delikatny kamień szlachetny, pokrycie z masy perłowej, bursztynu itp. W przypadku prezentów biznesowych należy zadbać o to, by podarunek wpisywał się w oficjalny styl kontaktów – zdecydowanie trzeba zatem unikać projektów kontrowersyjnych lub niepoważnych.

a

Spinka do krawata – nie wszyscy mężczyźni noszą taką biżuterię. Dlatego rekomendujemy ją w przypadku tych osób, co do których mamy pewność, że korzystają ze spinek. Zasady doboru będą identyczne jak w przypadku spinek do mankietów – projekt powinien być subtelny, delikatny, oficjalny. W sprzedaży można kupić komplety spinek do mankietów i spinki do krawata – to dobre rozwiązanie, jeśli szukamy większego prezentu i same spinki wydają się nam propozycją niedostatecznie okazałą.

a

Elegancki portfel – najlepiej skórzany, dobrej marki. W kolorze czarnym lub ciemnobrązowym, ponieważ będzie on uniwersalny. Marka to jednak nie wszystko, choć gwarantuje ona jakość wykonania. Spójrzmy na taki prezent również pod kątem jego walorów użytkowych. Czy ma potrzebne i praktyczne zakładki np. na karty kredytowe? Czy zamknięcie przegródki na bilon jest wygodne? Czy w portfelu można nosić dokumenty? Im wygodniejszy w codziennym użyciu okaże się prezent, tym większa szansa, że nie wyląduje on na półce, tylko będzie towarzyszył obdarowanemu.

a

Prezenty dla męża, narzeczonego, chłopaka

a

Koszula – markowa, doskonałej jakości, uszyta z dobrej tkaniny. Bliscy mogą przecież położyć pod choinką dowolny prezent, a dobrze dobrana koszula z pewnością ucieszy każdego eleganckiego mężczyznę. Uwaga! Panie, które chcą obdarować mężczyznę częścią garderoby, muszą znać jego wymiary – wzrost, rozmiar kołnierzyka, obwód klatki piersiowej, długość rękawa. Prezent ucieszy tylko wtedy, gdy ubiór będzie dobrze leżał na obdarowanym.

a

Krawat – wysokiej jakości, uszyty z efektownej tkaniny. Oczywiście można pozwolić sobie tutaj na nutkę szaleństwa, jeśli wiemy, że osoba obdarowana prezentem lubi eksperymentować. Dla zwolenników klasycznych kanonów męskiego stroju idealny będzie natomiast elegancki i szykowny krawat biznesowy, o niebanalnej fakturze. Ostrożnie z kolorami – bardzo nietypowa barwa może sprawić, że mężczyźnie trudno będzie dopasować krawat do reszty stroju i w efekcie podarunek wyląduje na dnie szafy.

a

Kapelusz – propozycja dla wielbicieli klasycznej mody męskiej, ale także dla panów poszukujących swojego stylu. Ciekawy podarunek dla artysty, muzyka, człowieka ekscentrycznego, o nieszablonowym stylu bycia. Jeśli mężczyzna dotychczas nie nosił kapeluszy, osobę wybierająca prezent czeka trudne, ale ciekawe wyzwanie: jak dopasować fason kapelusza do typu urody obdarowanego?