Promocje

Aktualnie brak promocji.

Czy wzór na koszuli może świadczyć o charakterze?

Czy wzór na koszuli może świadczyć o charakterze?

Nie od dziś wiadomo, że wybierana i noszona odzież jest odzwierciedleniem osobowości człowieka. Często ubiór mówi o zainteresowaniach, a nawet nastroju. Stylizacja jest naszą wizytówką i wyznacznikiem indywidualnego stylu. Warto o tym pamiętać, szczególnie gdy zależy nam, by na drugiej osobie wywrzeć odpowiednie wrażenie.

.

Stosownie do sytuacji

.

Bez względu na preferowany styl i sposób ubierania się, dobieraniu poszczególnych elementów garderoby powinna towarzyszyć podstawowa zasada – strój musi być odpowiedni do sytuacji i okoliczności. Wytarte dżinsy i rozciągnięty podkoszulek nie są wskazane przy biznesowym spotkaniu, czy rodzinnej uroczystości.

.

Koszula dobra na każdą okazję

.

Można pokusić się o stwierdzenie, że kobietom łatwiej jest podkreślić swoje cechy strojem i dodatkami. Odpowiednio dobrana torebka, buty czy biżuteria potrafią w ciągu kilku sekund zmienić charakter całej stylizacji i sposobu, w jaki jej właścicielka będzie postrzegana.

Tymczasem okazuje się, że mężczyźni nie znajdują się w gorszym położeniu. W garderobach panów miejsce „małej czarnej” zajmuje koszula, która zawsze będzie wyglądać szykownie. Ten element ubioru, nawet w wersji nieformalnej, stoi wyżej od klasycznego t-shirtu czy koszulki polo. Warto mieć pod ręką produkt dobrej jakości, odpowiedni do różnego rodzaju sytuacji.

W ofercie naszego sklepu dostępne są m.in. koszule w stylu casual, które sprawdzą się w nieformalnych sytuacjach. Po taką można sięgnąć wybierając się na spotkanie z przyjaciółmi, spacer z rodziną lub do pracy. Eleganckie modele będą natomiast doskonałym uzupełnieniem strojów okolicznościowych, np. garnituru lub smokingu. Warto mieć w szafie dobrej jakości klasyczną białą koszulę.

.

Czy kolor i wzór na koszuli ma znaczenie?

.

O tym, jak jesteśmy postrzegani przez innych ludzi, decyduje nie tylko fason ubrania, ale również kolorystyka i wzór na tkaninie. Mężczyzna, który chce wyróżniać się w tłumie, powinien założyć koszulę w kratę. Deseń sugeruje, że mamy do czynienia z osobą o umyśle analitycznym, która dobrze radzi sobie w dziedzinach ścisłych. Z kolei użytkownik koszuli w paski może być postrzegany jako osoba stylowa i towarzyska. Zwłaszcza, gdy prążek jest duży i przyciąga do siebie spojrzenia niemal wszystkich osób znajdujących się w pobliżu. To rodzaj garderoby zdający się wołać „Tu jestem! Patrz na mnie!”.

Ciekawym elementem męskiej garderoby jest koszula z różowym prążkiem. Z dwóch powodów: kolor różowy przypisywany jest głównie kobietom, a dodatkowo wzór na koszuli przyciąga uwagę. To odważna propozycja, z której mogą skorzystać panowie w pełni świadomi swojej męskości, którzy nie czują potrzeby udowadniania jej na każdym kroku. Rozwiązanie łączy w sobie elegancję i oryginalność. Takie nietypowe wzory są dobre dla mężczyzn, którzy chcą podkreślić swój indywidualizm.

.

Dla tych, którzy chcą, ale się boją

.

Każda koszula ze wzorem będzie przyciągać uwagę otoczenia. Wielu panów chętnie skorzystałoby z tej formy nadania charakteru stylizacji, ale brakuje im odwagi, by sięgnąć po mocny wzór w zdecydowanym kolorze. Dobrym rozwiązaniem będzie koszula z subtelnym deseniem ukrytym w wewnętrznej części kołnierzyka i mankietów. To ciekawa propozycja dla mężczyzn, którzy zazwyczaj trzymają się określonych zasad i reguł, ale są gotowi na odrobinę szaleństwa.