Promocje

Aktualnie brak promocji.

5-lecie marki Victorio!

5-lecie marki Victorio!

Niepowtarzalny design, dbałość o każdy szczegół i przede wszystkim wygoda – te trzy hasła już od 5 lat kojarzą się z marką Victorio wszystkim mężczyznom, którzy stylem ubierania wyrażają swoją osobowość i emocje. Trendy znane z włoskiego Mediolanu na polskich ulicach zagościły 5 lat temu. Od tamtej pory modne koszule Victorio podbijają serca i garderoby mężczyzn, którzy chcą wyglądać elegancko i szykownie.

a

Włoski styl w polskim wydaniu

a

By scharakteryzować markę Victorio wystarczą cztery słowa: „wysoka jakość” oraz „konkurencyjne ceny”. Szyk, elegancja i styl inspirowane Włochami, 5 lat temu pojawiły się w ofercie polskiego producenta odzieży i niemal od razu znalazły uznanie w gronie wymagających klientów, dla których ogromne znaczenie ma szykowny designe i jakość produktu.

Producent przykłada ogromną wagę do tego, by produkty sygnowane marką Victorio cechowały się wysoką jakością. Dlatego nadzorowany jest cały proces powstawania odzieży – od pierwszego etapu projektowania po zapakowanie gotowego produktu. Jakość widoczna jest nie tylko w materiałach, ale również wykończeniu z dbałością o każdy szczegół.

a

Ponad 200 modnych wzorów

a

W ciągu 5 lat działalności na rynku marka Victorio stworzyła ponad 200 modnych wzorów koszul męskich na każdą okazję. Każdy z nich odpowiada współczesnym gustom panów. Tworząc koszule projektanci biorą pod uwagę również nieprzemijające od lat reguły, jakimi rządzi się klasyczna elegancja. Oferta przygotowana jest w taki sposób, by coś dla siebie znaleźli zarówno zwolennicy tradycyjnych rozwiązań, jak i nowoczesnych trendów. Producent marki Victorio jest przygotowany na każdego klienta i tworzy modne koszule, które łączą wszystkie te wymagania.

Koszule Victorio inspirowane modą z Mediolanu zyskały uznanie wśród polskich mężczyzn, którzy dbają o swój wizerunek, a ubieranie się sprawia dużą przyjemność i jest sposobem na to, by wyrazić swoją osobowość. Trwałość, wygoda i niewymuszona elegancja tworzą wizerunek człowieka sukcesu, który potrafi wyznaczać sobie cele i śmiało kroczy w kierunku ich zdobycia. Koszula dobrej jakości zawsze będzie trafioną inwestycją. Podkreśla rangę każdej uroczystości i ważnego wydarzenia.

.

Nie tylko koszule

.

Elegancja spod szyldu Victorio to nie tylko koszule. To również modne swetry z wysokogatunkowych dzianin. Producent dba o to, by podkreślały one styl mężczyzny i dodawały eleganckiego charakteru każdej, nawet codziennej stylizacji. Producent swetrów Victorio odpowiada na wiele potrzeb swoich klientów. Jego oferta bogata jest pod względem nie tylko wzorów, ale również kolorów, po które polscy mężczyźni sięgają coraz odważniej.

Na uwagę zasługują też modne dodatki dopełniające stylizacje. Nie powinno ich zabraknąć w garderobie stylowego mężczyzny.

.

Wśród najlepszych

.

W ciągu 5 lat swojej działalności producent marki Victorio korzysta z wielu okazji do zaprezentowania swojej oferty podczas różnego rodzaju branżowych eventów. Z najnowszą kolekcją Victorio już w drugiej połowie sierpnia (18-20.08) zapoznają się uczestnicy organizowanych w Brnie Międzynarodowych Targów Mody STYL II 2018. To największe tego typu wydarzenie w Europie. Polski producent zaprezentuje się tam przed gośćmi z 25 krajów.

Druga połowa sierpnia (28-29.08) to również rodzime Targi Mody Poznań. To największe w Polsce wydarzenie biznesowe dla branży modowych. Zaprezentuje się na nim około 400 wystawców i marek z całego świata. Wśród nich nie zabraknie stoiska z marką Victorio!